Představujeme vám naše nejlepší studenty i zaměstnance, týmy i jednotlivce, na něž jsme hrdí

Naše školy podporují studenty nejen při přípravě na budoucí povolání nebo další studium, ale také při činnostech, které je rozvíjejí a pěstují jejich osobnost a morální vlastnosti. Založili jsme proto virtuální Síň slávy, kde prezentujeme naše studenty, učitele nebo další pracovníky, kteří dosáhli úspěchu i mimo školní zdi.

Fany je studentkou oboru Fotografie a multimédia. Zúčastnila se fotografického programu a workshopu MenArt. Ráda se věnuje umělecké a volné fotografii.

Dosažené úspěchy

MenArt

Simona Bednářová

Simona Bednářová s týmem M-team Praha, se sestavou Spiderman vyhrála druhé místo na Mistrovství Světa v Aerobiku v Belgii v roce 2023.

Mistrovství světa v Aerobiku

Florbalový tým ART ECON – dívky

Náš školní florbalový tým dívek vybojoval fantastické 3. místo v Subterra Cupu 2024.

Výsledky Subterra Cupu 2024

Marek Procházka

Marek v rámci České reprezentace byl členem štafety, která pro Českou republiku vybojovala stříbrnou medaili na Mistrovství Evropy.

Jan Podařil

Jan Podařil

Honza se stal juniorským mistrem republiky po vítězství ve všech čtyřech disciplínách na MČR mládeže v dráhové cyklistice.

Nikola Vostřáková

Nikola se stala mistryní republiky ve florbale v kategorii dorostenkyň a juniorek v roce 2024.

Profil hráčky

Klára Guzaničová

Klára Guzaničová je studentkou 4.ročníku oboru Herní grafika. Zabývá se 3D grafikou, digitální ilustrací a propagačním grafickým designem. Je autorkou článku pro blog designového studia Semibold, který pojednává o studiu grafického designu.

Laura Záveská

Laura je mistryně světa ve freestyle snowboardingu. Původně se ve škole věnovala grafickému designu, který korespondoval s její zálibou v kreslení, ale kvůli sportovnímu vytížení přešla na sportovní management.

Krajíčková Kristýna

Kristýna je studentkou 3. ročníku oboru Aranžér v Prostějově. Ráda tvoří a je nominovaná na cenu v soutěži Mladý řemeslník roku 2023.